Jarmark tomaszowski

  • 12.08.2016, 11:36
  • Robert Horbaczewski
Jarmark tomaszowski Wikipedia/Papa D
2 plus 1 i Papa D to gwiazdy dwudniowego Jarmarku Ordynackiego, który rozpocznie się w niedzielę 14 sierpnia o godz. 16.00.

Tego dnia zaprezentują się wokaliści studia wokalnego Tryton, Tomaszowska Akademia Sztuk Walki,  chór Tomaszowiacy, zespół Vykrutasy. Będzie też pokaz zumby. Około  godz. 18.00 na scenę wkroczy zespół Gdzie diabeł nie może, a po nim zespół 2 plus 1. Poniedziałkowe koncerty rozpoczną się o godz. 18.00. Zaprezentują się zespoły Relax, Solaris oraz Papa D. Podczas jarmarku będą także kiermasze rękodzieła artystycznego, stoiska z potrawami regionalnymi, piknik Różowej Wstążki i wiele innych atrakcji dla dzieci.

Robert Horbaczewski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe