Broadway - najlepszy dla turystów w Zamościu

  • 08.10.2018, 10:11 (aktualizacja 31.10.2018, 10:32)
  • Artykuł sponsorowany
Broadway - najlepszy dla turystów w Zamościu

Zamość odwiedza coraz więcej turystów z odległych miejsc. Zwiedzanie ważnych historycznie i kulturalnie miejsc w Zamościu i okolicy jest punktem głównym każdej wycieczki. Jednak nikt nie lubi spacerować i zwiedzać, gdy czuje głód. Gdzie w Zamościu warto zjeść? 

- Nasze zamojskie jedzenie jest naprawdę dobre, ale mniejsze restauracje, nie zawsze są przygotowane na przyjęcie dużej grupy turystów, którzy nie chcą się rozdzielać, a wręcz przeciwnie, chcą w grupie kilkudziesięciu osób zjeść obiad wspólnie - mówi turysta, który wraz z grupą seniorów przyjechał do Zamościa z Torunia.

Miejsce jest więc równie ważne, jak dobre jedzenie. W Zamościu można przy takich okazjach śmiało postawić na restaurację Broadway. Znajduje się w pobliżu starówki i sąsiaduje z nowym przystankiem kolejowym Zamość-Starówka. To punkt idealny. 

Broadway Club & Restaurant przygotowany jest na przyjęcie jednorazowo 200-osobowej grupy gości.

Co do jedzenia, nie jest łatwo konkurować z kucharzami Broadway'a. Warto tu wspomnieć, że Broadway świadczy usługi cateringowe, które powszechnie uznawane są za najlepsze w Zamościu. Dlaczego?

– Nasz catering to slow food, lekki, oparty na naturalnych pozbawionych konserwantów produktach, z których powstają świeże i aromatyczne potrawy. Od siebie dokładamy wszelkich starań, by nasze dania spełniały wysokie oczekiwania klientów i trafiały w gusta nawet najbardziej wybrednych smakoszów – mówi Michał Malec, właściciel Broadway Club Catering.

Bogate i nietuzinkowe menu można sprawdzić TUTAJ lub w restauracji.

- Zapraszamy grupy turystów, dla których przygotujemy najsmaczniejsze i najlepsze potrawy regionalne. Dla smakoszy kuchni europejskiej i amerykańskiej też przygotujemy coś specjalnego - zapewniają kucharze z restauracji Broadway w Zamościu.

Warto sprawdzić, tak dobrze zapowiadające się miejsce.

Pełna oferta Broadway Club i Broadway Club Catering w Zamościu dostępna jest na stronie: http://broadway-club.pl/

Artykuł sponsorowany

Podziel się:Pozostałe