Biłgoraj: Podziel się krwią. Zbiórka w komendzie

  • 18.10.2018, 06:18
  • ak
Biłgoraj: Podziel się krwią. Zbiórka w komendzie Fot. pixabay.com
To nie boli, nic nie kosztuje i zajmuje naprawdę niewiele czasu, a korzyść z oddania krwi dla tych, którzy jej potrzebują jest nieoceniona. Tym bezcennym darem będzie można dzisiaj (czwartek, 18 października) podzielić się w Biłgoraju.

Akcja zbiórki krwi rozpocznie się o godz. 9 w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Dąbrowskiego 10. Swój udział w niej zapowiedzieli już strażacy i policjanci, ale dołączyć do nich może każdy. 

Zebrana dzisiaj w Biłgoraju krew trafi do banku Centrum Krwiodawstwa. Może pomóc uratować życie i zdrowie wielu osobom. 

Biłgorajscy policjanci swój udział w przedsięwzięciu dedykują małemu Michałkowi Kwiatkowskiemu. To synek policjantki z Białej Podlaskiej. Chłopiec ma aplazję szpiku kostnego, czyli jego szpik zupełnie przestał działać. Aby żyć, chłopczyk musi przejść przeszczep szpiku kostnego. Poszukiwania dawcy trwają. Tymczasem dziecko żyje dzięki transfuzjom krwi, które przechodzić musi co drugi dzień.

Aby pomóc Michałkowi potrzebne jest nasze wsparcie. Całym sercem prosimy Państwa o włączenie się do akcji. Przy oddawaniu krwi prosimy pamiętać o dodaniu informacji, że jest dla Michałka Kwiatkowskiego, Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 63 A – apelują policjanci.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe