Komarów-Osada: Jest nowy samochód dla WTZ

  • 14.10.2018, 07:32
  • ak
Komarów-Osada: Jest nowy samochód dla WTZ Fot. UG Komarów-Osada
Podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w Komarowie-Osadzie mają do dyspozycji nowy samochód. Bus został zakupiony dzięki wsparciu PFRON.

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyznał WTZ w Komarowie-osadzie wsparcie w wysokości 70 tys. zł. Gmina dołożyła ponad drugie tyle - 76 tys. zł i nowy samochód został zakupiony. 

To nowoczesny, komfortowy i świetnie wyposażony volkswagen caravelle. Ma służyć przede wszystkim do przewozu uczestników placówki. Uroczyste przekazanie kluczyków do pojazdu odbyło się w zeszłym tygodniu. Kierownik WTZ Dorota Mazur odebrała je z rąk wójt Wiesławy Sieńkowskiej.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe