Werbkowice: Magia słowa - wyniki konkursu poetyckiego w bibliotece

  • 13.10.2018, 10:00
  • ak
Werbkowice: Magia słowa - wyniki konkursu poetyckiego w bibliotece Fot. Gminna Biblioteka Publiczna w Werbkowicach
Pamiątkowe dyplomy były dla wszystkich, a nagrody otrzymały dwie poetki, uznane za najlepsze w Powiatowym Konkursie Poetyckim „Magia Słowa”. Ogłoszenie wyników odbyło się we wtorek (9 października) w Gminnej Bibliotece Publicznej w Werbkowicach.

Na konkurs napłynęło jedenaście prac. Czytało i oceniało je jury, w którym zasiadły: Marzanna Muzyczuk z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hrubieszowie oraz poetki Małgorzata Skoworni Renata Staniec.

Nagrodzone zostały: Barbara Hordyj z Trzeszczan za wiersz „Sknera” oraz Natalia Usowska, uczennicy Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie za wiersz „Miłość młodzieńcza”.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe