NAJNOWSZY NUMER KRONIKI TYGODNIA JUŻ W SKLEPACH!

  • 08.10.2018, 22:56
  • red.
NAJNOWSZY NUMER KRONIKI TYGODNIA JUŻ W SKLEPACH!
Już od wtorku, 9 października, w sklepach i wybranych punktach prasowych czekać będzie na Państwa najnowszy numer Kroniki Tygodnia

Jak zawsze przeczytają Państwo najnowsze informacje z życia regionu, felietony oraz sportowy przegląd tygodnia. ⤵️⤵️
OTO TEMATY NAJNOWSZEGO NUMERU:
? BOHATEROWIE I HIEROJE - nie milkną echa wizyty prezydenta Ukrainy w Sahryniu, a debata nad bolesną historią polsko-ukraińską staje się coraz mocniejsza.
? WROBIONE W PRĄD - Czy koło gospodyń wiejskich i działacze świetlicy dla seniorów w Horodle powinni być obciążani wyższymi, przemysłowymi stawkami za prąd?
? ŻAL ZA ''AUTONAPRAWĄ'' - To już koniec. Legendarna firma przewozowa ''Autonaprawa'', która docierała przez wiele lat do najodleglejszych zakątków regionu przestaje istnieć.
? RADNY ZGINĄŁ NA MIEJSCU - Radny gminy Radecznica zginął na miejscu podczas nieszczęśliwego wypadku. Mężczyznę wciągnął kombajn buraczany.
? WYRODNA MATKA - Historia jak z horroru. 50-latka maltretowała córkę, która zrozpaczona próbowała odebrać sobie życie. Teraz wyrodna matka spędzi 4 lata za kratkami.
? OSA TEMU WINNA - 60-latek chciał odgonić osę, która wleciała do samochodu przez okno, stracił panowanie nad autem i wylądował w rowie.
Polecamy także zakup najnowszego numeru Kroniki Tygodnia on-line!

POLECAMY TAKŻE ZAKUP KRONIKI ON-LINE!

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe