Sukces zawodników sumo z Zamościa

  • 8.10.2018, 11:46 (aktualizacja 08.10.2018 12:04)
  • bw
Sukces zawodników sumo z Zamościa
Wielki sukces Uczniowskiego Klubu Sportowego Centrum Sztuk Walki Lider Zamość na Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w sumo w Ropczycach koło Rzeszowa, które odbyły się w sobotę, 6 października w Ropczycach koło Rzeszowa. Zawodnicy z Zamościa.

W klasyfikacji drużynowej kobiet Lider Zamość uplasował się na pierwszym miejscu w kraju, zdobywając 46 pkt zaliczanych do współzawodnictwa Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Dodatkowe 12 pkt dorzucił Wociech Bochniak zdobywając srebrny medal w grupie juniorów. Wyniki indywidualne: - Ola Maziarczyk II miejsce - Wojtek Bochniak II miejsce - Aleksandra Łysomirska III miejsce - Klaudia Solan III miejsce - Paulina Mazur V miejsce - Martyna Kłos V miejsce - Kasia Gajewska VII miejsce - Joanna Barabas VII miejsce - Patrycja Dudek VII miejsce Gratulacje dla Wszystkich zawodników od Prezesa Klubu Sławomir Dudek.

Sukces jest tym większy, że zamojski klub sportowy otrzymał akceptację Polskiego Związku Sumo na Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów 2019.  W tym samym czasie na zamojskim dojo staną do walki zawodnicy w grupie wiekowej seniorów podczas Pucharu Polski Seniorów. 
 

bw
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe