Zamość: PUP ma do wydania 3 mln zł dla bezrobotnych i pracodawców

  • 02.10.2018, 17:08
  • pp
Zamość: PUP ma do wydania 3 mln zł dla bezrobotnych i pracodawców Fot. pixabay.com
Ponad 3 miliony złotych zamojski Powiatowy Urząd Pracy ma do rozdysponowania na wyposażenie i doposażenie stanowisk pracy oraz na podjęcie działalności gospodarczej. Z pomocy urzędu mogą skorzystać pracodawcy i bezrobotni zarejestrowani w urzędzie.

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu posiada możliwość wsparcia finansowego osób bezrobotnych oraz lokalnych przedsiębiorców w ramach wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy oraz dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej.

Wyposażenie lub doposażenie stanowiska pracy to pomoc finansowa udzielana przez Powiatowy Urząd Pracy w związku z utworzeniem lub doposażeniem stanowiska pracy i zatrudnieniem na tym stanowisku skierowanej osoby bezrobotnej przez okres 24 miesięcy, natomiast dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej jest formą wsparcia udzielaną osobom bezrobotnym, absolwentom integracji społecznej oraz absolwentom klubów integracji społecznej, którzy pragną rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

pp

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe