Werbkowice: Dzieci wzięły się za porządki. To było Sprzątanie Świata

  • 30.09.2018, 09:00
  • ak
Werbkowice: Dzieci wzięły się za porządki. To było Sprzątanie Świata Fot. UG Werbkowice
Dzieci ze Szkoły Podstawowej i przedszkolaki z Werbkowic wzięły udział w akcji Sprzątanie Świata. Śmieci w swojej miejscowości zbierały w ostatni czwartek (27 września).

W porządkowaniu Werbkowic brali udział uczniowie klas II-IV i ich nauczyciele. Wszyscy zostali zaopatrzeni w worki na śmieci i rękawice. Dzieci ruszyły spod szkoły i przeszły ulicami miejscowości. Nie tylko dokładnie wyzbierały śmieci, ale też je posegregowały. 

Zmęczone, ale bardzo z siebie zadowolone maluchy wróciły do szkoły, gdzie czekała na nich niespodzianka – pieczone kiełbaski. Poczęstunek ufundowany został przez Urząd Gminy w Werbkowicach oraz Szkołę Podstawową w Werbkowicach.

Z kolei grupa przedszkolaków porządkowała park. Na koniec akcji dzieciaki spotkały się przy ognisku.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe