Zamość: Dr Rafał Sapuła z WSZiA wojewódzkim konsultantem ds. rehabilitacji

  • 30.09.2018, 07:00 (aktualizacja 30.09.2018, 07:06)
  • ak
Zamość: Dr Rafał Sapuła z WSZiA wojewódzkim konsultantem ds. rehabilitacji Fot. Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji Zamość Nominację na stanowisko konsultanta wojewódzkiego dr Rafał Sapuła (na zdjęciu pierwszy z prawej) odebrał z rąk wojewody Przemysława Czarnka
Dr nauk medycznych Rafał Sapuła, kierownik Zamojskiej Kliniki Rehabilitacji Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu jest nowym konsultantem wojewódzkim w dziedzinie rehabilitacji medycznej. Jego kadencja (rozpoczyna się w poniedziałek, 1 października) na tym stanowisku wyniesie 5 lat.

Akt powołania wręczył dr Sapule wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. 

Szef Zamojskiej Kliniki Rehabilitacji jest specjalistą rehabilitacji medycznej, medycyny paliatywnej, balneologii i medycyny fizykalnej, mgr fizjoterapii, certyfikowanym lekarz Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej. Na czele kliniki WSZiA w Zamościu stoi od 2007 roku. Jest także pracownikiem naukowym Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Pracuje również jako lekarz w Hospicjum Santa Halla w Łabuńkach, Przychodni Puls w Zamościu, Oddziale Rehabilitacji w Hrubieszowie oraz Ośrodku dla Dzieci Niepełno­sprawnych w Biłgoraju.

Dr Rafał Sapuła od dwóch lat jest ponadto wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji. To autor przeszło 90 publikacji naukowych i 2 podręczników.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zamośxcianka
Zamośxcianka 30.09.2018, 08:54
Gratulujemy! Jest Pan wyjątkowym lekarzem, oby takich było jak najwięcej!

Pozostałe