Nowy numer Kroniki Tygodnia już jest gotowy

  • 24.09.2018, 20:00 (aktualizacja 27.09.2018, 04:48)
  • Kronika Tygodnia
Nowy numer Kroniki Tygodnia już jest gotowy
Minęło siedem dni i już od wtorku możecie pytać w punktach sprzedaży o nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Co znajdziecie w tym numerze?

>>>> Zmasakrował kobiecie twarz, bo zwróciła mu uwagę. Sąd wydał wyrok dla mieszkańca Zamościa, ale damski bokser chce go zaskarżyć.

>>>> Przy imionach i nazwiskach kandydatów PiS w nadchodzących wyborach do RG w Horodle figurowały różne podpisy. Gminna Komisja Wyborcza powiadomiła o tym prokuraturę.

>>>> Sąd Rejonowy w Zamościu skazał Mieczysława B. na 2 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na 4 lata. Za co?

>>>> 2 Hrubieszowski Pułk Rozpoznawczy skupia najlepszych skoczków spadochronowych, i to nie tylko w Polsce.

>>>> Organizatorzy akcji "Niedziela dla Angeliki" w Tyszowcach liczyli, że sprzedadzą maksymalnie 300 biletów. Biletów zabrakło w połowie imprezy. Miały cichą nadzieję, że uda zebrać się około 20 tys. zł. Udało się uzbierać dwa razy tyle. Zaskoczeń było więcej.

>>>> Na początku września zatrzymano kilku członków grupy przestępczej, która przemycała papierosy z Ukrainy i Białorusi. O działalność przestępczą podejrzane są 32 osoby, m.in. spod Hrubieszowa.

>>>> Czy to prawda, że w parku miejskim w Zamościu znaleziono zwłoki 13-letniego dziecka? – napisała do nas jedna z czytelniczek. Sprawdziliśmy ten sygnał. Okazało się, że to... oczywiście plotka.

>>>> Jeżeli z zakupami trunków wyskokowych nie wyrobisz się do godz. 23, to zostaje bar albo stacja paliw. Tak jest w Biłgoraju.

To jedynie niewielka część tematów, które znajdziecie w nowej Kronice Tygodnia. Więcej w papierowym i e-wydaniu.

Kronika Tygodnia
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe