Biłgoraj: Martyna Cios z LO im. ONZ nagrodzona za zdjęcie

  • 20.09.2018, 12:00 (aktualizacja 21.09.2018, 06:16)
  • ak
Biłgoraj: Martyna Cios z LO im. ONZ nagrodzona za zdjęcie Fot. LO im. ONZ Biłgoraj
To duży sukces uczennicy Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju. Martyna Cios otrzymała pierwszą nagrodę w międzynarodowym konkursie fotograficznym „Virtual Spring” 2018.

Konkurs zorganizowała szkoła w Bułgarii. Brali w nim udział młodzi fotograficy z tego kraju, ale również z Polski, Hiszpanii i Włoch. Wszyscy mieli za zadanie na zdjęciu przedstawić „Cały świat jest teatrem, a wszyscy mężczyźni i kobiety jedynie marionetkami”.

Zgłoszone do konkursu prace były prezentowane online i oceniane przez internautów z całego świata. Zdjęcie biłgorajskiej licealistki zdobyło najwięcej głosów i jego autorka otrzymała pierwszą nagrodę.

Gratulujemy!!!

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe