Biłgoraj: Bądź aktywny, ćwicz za darmo w OSiR

  • 22.09.2018, 08:06
  • ak
Biłgoraj: Bądź aktywny, ćwicz za darmo w OSiR
Biłgorajski Ośrodek Sportu i Rekreacji włącza się w obchody Europejskiego Tygodnia Sportu. Od poniedziałku (24 września) będzie tam można wziąć udział w bezpłatnych treningach.

Aktywny tydzień z biłgorajskim OSiR zacznie się zajęciami lekkoatletycznymi pod hasłem Biegam Bo Lubię. Trening (początek o godz. 19) na bieżni przy stadionie poprowadzą Aleksandra Gontarz i Dorota Bernaś.

Dzień później (wtorek, 25 września) na spotkanie z królową sportu mogą się wybrać młodsi. Dorota Banaś czekać będzie o godz. 15.30 na grupę wiekową 6-9 lat, a o 16.30 na lekkoatletów w wieku 10-12 lat.

W środę w OSiR Biłgoraj odbędą się gratisowe zajęcia z jogi pod okiem Sylwii Zawadzkiej-Czajki. Początek o godz. 18.30. 

Po każdym treningu odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród.

Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Tydzień trwa w dniach 23-30 września, pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny), głównym celem akcji jest zachęcenie obywateli do uprawiania sportu i aktywnego trybu życia przez cały rok.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe