Lubelski Festiwal Nauki w Zamościu. Zaprasza PWSZ

  • 14.09.2018, 09:40
  • materiał nadesłany
Lubelski Festiwal Nauki w Zamościu. Zaprasza PWSZ Fot. PWSZ Zamojska PWSZ zaprasza na zajęcia w ramach LFN
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu zaprasza do udziału w zajęciach organizowanych w ramach Lubelskiego Festiwalu Nauki, które odbędą się na terenie uczelni (ul. Zamoyskiego 64 i ul. Szczebrzeska 31).

PWSZ w Zamościu jest po raz trzeci współorganizatorem Lubelskiego Festiwalu Nauki, który w tym roku odbędzie się pod hasłem „Człowiek inspiracją nauki”.

Kadra dydaktyczna Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu przygotowała dla uczniów wiele ciekawych projektów z różnych dziedzin nauki, które będą doskonałym uzupełnieniem wiedzy zdobywanej na zajęciach szkolnych, a także pozwolą na poznanie ciekawostek naukowych. W ofercie festiwalowej zamojskiej uczelni znajdują się wykłady, pokazy, a także zajęcia praktyczne.

Aby wziąć udział w proponowanych zajęciach, należy zarejestrować się na stronie LFN. Wykaz projektów festiwalowych przygotowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Zamościu znajduje się na stronach:www.festiwal.lublin.pl i www.pwszzamosc.pl. Zajęcia odbędą się w dniach 17-19 września.

W razie pytań należy skontaktować się z Działem Rozwoju PWSZ w Zamościu – tel. 84/ 638 34 44, e-mail: [email protected]

materiał nadesłany
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
fan
fan 15.09.2018, 08:39
Szkoda, że w Zamościu nie ma więcej wykładów, w Lublinie jest ich mnóstwo i są bardzo ciekawe.

Pozostałe