Mircze: Chcą mieć mobilną scenę. Trzeba ją... wyklikać

  • 08.09.2018, 11:00
  • ak
Mircze: Chcą mieć mobilną scenę. Trzeba ją... wyklikać
Liczy się każde kliknięcie w internecie. Im więcej gmina Mircze zdobędzie takich głosów, tym większe szanse będzie miała na mobilną scenę. Stara się o nią w konkursie "Herosi przedsiębiorczości".

Konkurs organizowany jest przez Grupę Eurocash, która z okazji 100-lecia polskiej niepodległości zamierza zrealizować w całej Polsce 100 inicjatyw społecznych. Gminny Ośrodek Kultury w Mirczu ubiega się o mobilną scenę, która mogłaby być wykorzystywana podczas organizowanych przez gminę imprez.

"Obecnie nie posiadamy takiej sceny i musimy ją wypożyczać. Należy podkreślić, iż do tej pory zorganizowaliśmy bardzo dużo imprez plenerowych, które cieszyły się ogromnym powodzeniem. Wypożyczenie sceny stanowiło dla nas spory wydatek, przy skromnym budżecie. Profesjonalna i stabilna scena umożliwi nam organizowanie koncertów, występów różnego typu, pokazów itp. Miejscowe zespoły i zaproszeni artyści będą mogli pokazać umiejętności na profesjonalnej, bezpiecznej scenie" - czytamy w zgłoszeniu.

Głosowanie odbywa się w internecie. Ruszyło 15 sierpnia i potrwa do połowy października. Wspierać GOK Mircze można TUTAJ.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe