Nowy numer Kroniki Tygodnia już gotowy

  • 03.09.2018, 21:00
  • Kronika Tygodnia
Nowy numer Kroniki Tygodnia już gotowy
Od wtorku 4 września w punktach sprzedaży w całym regionie znajdziecie najnowsze wydanie Kroniki Tygodnia. Warto po nie sięgnąć, bo znajdziecie tam mnóstwo ciekawych artykułów do przeczytania.

>>>>  Prezes Towarzystwa Ukraińskiego w Lublinie Grzegorz Kuprianowicz nie jest już członkiem Komitetu Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa przy lubelskim IPN. Poszło o kontrowersyjną wypowiedź podczas uroczystości w Sahryniu.

>>>> Skazany prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne nadal pełni funkcję prezesa MKS "Unia" Hrubieszów. Ernest L. podkreśla, że wyrok był w sprawie z oskarżenia prywatnego i skazano go jedynie na 2 tys. zł grzywny.

>>>> Wyróżnij się albo zgiń – to jedna z zasad skutecznego marketingu, także politycznego. Dlatego komitety wyborcze prześcigają się w wymyślaniu nazw. A wszystko po to, by kandydat wygrał wybory...

>>>> Zamojska Łabuńka jak... wielka, zielona łąka. Dlaczego rzeka tak wygląda? Kiedy się to zmieni?

>>>> Stefana Roweckiego "Grota", osławionego dowódcę Armii Krajowej, już za życia otaczała legenda. Zasłużył sobie na nią m.in. w pierwszej bitwie pod Tomaszowem Lubelskim.

>>>> Jerzy Łęcki z Zamościa był jednym z najpopularniejszych sędziów piłkarskich w Zamojszczyźnie. Opisujemy historię jego życia i kariery.

>>>> Zrobimy wszystko, żeby nie dopuścić do budowy tej spalarni! Wiemy, że jest nas wielu – mówią po zebraniu w Szopinku mieszkańcy gminy Zamość. I nie zrezygnują z protestów.

>>>> Młody duchowny zmarł podczas nabożeństwa w Wielki Piątek. Prokuratura ustaliła, że nikt nie przyczynił się do śmierci wikarego.

>>>> Jeśli wszystko się powiedzie, już w maju przyszłego roku w Grabniku (gmina Krasnobród) powstanie nowoczesna rozlewnia wód mineralnych. Znajdzie tam prawdopodobnie pracę 35 do 40 osób.

>>>> W najbliższych dniach wiadomo będzie, czy Hrubieszów otrzyma 7 mln zł dofinansowania na budowę krytej pływalni. Kiedy basen mógłby powstać?

To tylko część tematów. Wszystkie znajdziecie w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
czytelni [już były ]
czytelni [już były ] 03.09.2018, 21:34
nie kupię kroniki szkoda kasy na nie rzetelnych pismaaków

Pozostałe