Zamość: Komu Buławę Hetmańską? Komu?

  • 01.09.2018, 07:00
  • ak
Zamość: Komu Buławę Hetmańską? Komu? Fot. Bartłomiej Wojnarowski Tegoroczną edycję ZLT otwierał spektaklem ''TrashPoem'' teatr InZhest, zdobywca Buławy Hetmańskiej za sztukę ''Golden Age''.
Zamojskie Lato Teatralne 2018 już dawno dobiegło końca, ale wciąż nie wiadomo, który z tegorocznych spektakli najbardziej przypadł do gustu publiczności.

Widzowie jeszcze do końca września mogą wskazywać swoich faworytów, wypełniając specjalne karty do głosowania (dostępne na stronie internetowej www.zdk.zamosc.pl, a także w załączniku poniżej).

Przedstawienie, które zdobędzie najwięcej głosów, zostanie tradycyjnie nagrodzone Buławą Hetmańską, a teatr, który je wystawił zainauguruje ZLT w przyszłym roku. Wypełnione karty należy do 30 września dostarczyć osobiście do sekretariatu ZDK lub wysłać mailem na adres: [email protected] z dopiskiem "Plebiscyt".

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe