Krasnobród: Siatkarze z Lublina najlepsi w turnieju siatkówki plażowej (ZDJĘCIA)

  • 27.08.2018, 13:18
  • ak
Krasnobród: Siatkarze z Lublina najlepsi w turnieju siatkówki plażowej… Fot. Organizatorzy
Michał Piłat i Jarosław Rarak z Lublina wygrali zorganizowany w weekend Turniej Piłki Plażowej o Puchar Burmistrza Krasnobrodu.

Zawody odbyły się w sobotę. Startowali w nich pasjonaci siatkówki z Lublina, Majdanu Górnego, Włodawy i Zamościa. Pogoda dopisała, a rywalizacja była zacięta.

Ostatecznie wygrała para siatkarzy z Lublina Michał Piłat i Jarosław Rarak. Na drugim miejscu uplasowali się zamościanie Jakub Demski i Sławomir Zgnilec, a trzecie zajęli Gabriel Wlaź i Adam Oleniczek z Lublina. 

Doroczny turniej na krasnobrodzkiej plaży zorganizowały Krasnobrodzki Dom Kultury i Urząd Miejski w Krasnobrodzie, a zawody sędziował Adam Gaca, który razem z burmistrzem Kazimierzem Misztalem wręczyli drużynom puchary, nagrody rzeczowe i dyplomy.

 

ak

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe