Pomóż Frankowi stanąć na nogi!

  • 10.08.2018, 13:30 (aktualizacja 10.08.2018 13:50)
  • red.
Pomóż Frankowi stanąć na nogi! Fot. Facebook Franek urodził się z wrodzoną, ciężką wadą serca
Pomóż Frankowi wygrać walkę o życie i stanąć na nogi. - apelują rodzice chłopca, Paweł i Sylwia Kalinowscy z Zamościa. Poprzez portal społecznościowy Facebook prowadzona jest zbiórka datków na leczenie małego Franka.

Franek urodził się z wrodzoną, ciężką wadą serca. Ta wada doprowadziła do niewydolności krążenia i zatrzymania akcji serca. Przez co doszło u Frania do ciężkiego niedotlenienia mózgu.

-W swoim krótkim życiu nasz Syn przeszedł już ponad 10 operacji i zabiegów. Od urodzenia szpital jest naszym drugim domem. Franek powoli wraca do życia, ale mimo wszystko nadal jest dzieckiem leżącym. Aby nasz Synek mógł żyć i się rozwijać potrzebne jest długie, kosztowne leczenie i rehabilitacja. Pomóż Frankowi wygrać walkę o życie i stanąć na nogi. Przekaż darowiznę i miej wkład w Jego dalszy rozwój.- piszą rodzice Paweł i Sylwia Kalinowscy. 

Zbiórkę środków na leczenie Franka prowadzi Fundacja Serce Dziecka. Datek można przekazać poprzez portal społecznościowy Facebook. Wystarczy kliknąć TUTAJ i dokonać wyboru kwoty, jaką chcielibyście Państwo wesprzeć leczenie chłopca.

 

red.
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe