Nowa Kronika Tygodnia czeka na Was!

  • 06.08.2018, 21:00 (aktualizacja 08.08.2018, 05:35)
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia czeka na Was!
Nie mogliście się już doczekać? Więc mamy dobrą wiadomość: nowe, ciekawe jak zwykle, wydanie Kroniki Tygodnia będzie dostępne w punktach sprzedaży już od 7 sierpnia.

>>>> 150 tys. zł zadośćuczynienia plus odsetki otrzyma pacjent z Zamościa za to, że lekarze niewłaściwie zoperowali mu rękę.

>>>> Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości sekretarzowi gminy Biszcza groziło do 2 lat więzienia, ale sąd warunkowo umorzył postępowanie. Jak to możliwe?

>>>> Prokuratura Okręgowa w Zamościu oskarżyła starostę hrubieszowskiego i jego zastępcę o fałszowanie dokumentów i wyłudzenie ponad 4 mln zł unijnej dotacji na przebudowę drogi.

>>>> W tym roku pogoda nie była dla rolników sprzymierzeńcem. Najpierw susza odbiła się na jakości zbóż, potem ulewne deszcze i burze przerywały zbiory.

>>>> W promowanie idei budowy pomnika w Wolicy Śniatyckiej swoją cegiełkę dołożyli: znany polski koszykarz Marcin Gortat, piłkarz Łukasz Fabiański, a także aktorzy i aktorki.

>>>> Pod koniec lipca w Hrubieszowie kilkuosobowa ekipa filmowców z Ukrainy pracowała nad ujęciami do fabularyzowanego filmu dokumentalnego o wspólnej akcji żołnierzy polskiego podziemia i oddziałów UPA.

To tylko część tematów. Znacznie więcej znajdziecie w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe