Gm. Mircze: Wilki gwiazdą w Kryłowie

  • 12.08.2018, 07:00
  • par
Gm. Mircze: Wilki gwiazdą w Kryłowie O godz. 14. na pontonowym moście na Bugu pomiędzy Kryłowem a Krecziwem spotkają się przedstawiciele władz Polski i Ukrainy.
W tym roku X Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa w Kryłowie odbędą się 19 sierpnia. Gwiazdą jubileuszowej imprezy będzie zespół Wilki.

Oficjalna część X Europejskich Dni Dobrosąsiedztwa w Kryłowie rozpcznie się o godz. 14. Wtedy na pontonowym moście na Bugu pomiędzy Kryłowem a Krecziwem spotkają się przedstawiciele władz Polski i Ukrainy. Pół godziny później rozpocznie się modlitwa ekumeniczna, a po niej oficjalne otwarcie imprezy oraz uroczystość wręczenia kangurów kryłowskich. Począwszy od 2012 r. roku statuetki te przyznawane są osobom, które wspierają organizację dni dobrosąsiedztwa, a także przyczyniają się do przełamywania barier i rozwijania współpracy między obydwoma narodami.

W pierwszej części koncertowej wystąpią zespoły wokalno-artystyczne z Ukrainy, zespół wokalno-instrumentalny K4, Nadbużańskie Echo, Kapela Moch-Band, Na granicy, Szychowianki i zespół  Arabeska. "Smaki Gruzji"  to pokaz kulinarnym połączony z degustacją. Wieczorem (od godz. 20) rozpoczną się koncerty zespołu Shantel, a po nim gwiazdy tegorocznej imprezy zespołu Wilki. Na zakończenie imprezy zaplanowano pokaz pirotechniczny w wykonaniu grupy EFEKT z Chełma. Podczas nocnej zabawy pod gwiazdami do tańca zagra DJ SKY.

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
farba
farba 15.08.2018, 18:27
A czemu nie można komentować pod artykułami sponsorowanymi przez gminę Mircze i ile poszło na to pieniędzy? bo na kamień na drogi to już brakuje a tu lekką ręką pani wójt wydaje kasę i chwali się tym co do jej zadań nie należy a ile kredytu wzięła a na ile gminę zadłużyła to nie napisze?

Pozostałe