Zamość: Pierwszy dzień ''Wędrującej Estrady'' za nami! (ZDJĘCIA)

  • 25.07.2018, 20:10 (aktualizacja 25.07.2018, 20:22)
  • bw
Zamość: Pierwszy dzień ''Wędrującej Estrady'' za nami! (ZDJĘCIA) bw
Wspólna rodzinna zabawa, gry i konkursy dla dzieci, teatr i stoiska różnych organizacji i instytucji z Zamościa oraz możliwość porozmawiania z prezydentem i radnymi. Na szlaku Wędrującej Estrady coś dla siebie znajdą mali i ci nieco więksi. Pierwszy dzień tegorocznej edycji odbył się dziś (25 lipca) na boisku i terenach zielonych przy ulicy Asnyka (osiedle Promyk). Wspólna zabawa rozpoczęła się punktualnie o godzinie 16:00.

Jak co roku w programie nie zabrakło atrakcji i niespodzianek, takich jak spektakle, inscenizowane zabawy teatralne, koncerty muzyczne, warsztaty cyrkowe, bębniarskie, plastyczne, ekologiczno-artystyczne, rozgrywki sportowe, strefę zabaw dla dzieci, malowanie twarzy czy konkursy z nagrodami. Dorośli mogli odwiedzić stoiska zamojskich instytucji czy zadać pytania prezydentowi oraz miejskim radnym. 

Już jutro, tj. we czwartek 26 lipca, na terenach Szkoły Podstawowej nr 2 wspólnie bawić się będą mieszkańcy osiedla Słoneczny Stok. ''Wędrująca Estrada'' powróci już w następny wtorek, 31 lipca. Na terenach Zespołu Szkół Katolickich spotkają się mieszkańcy osiedli Majdan, Powiatowej i Rataja. 

1 sierpnia "Wędrująca..." zawita nad Łabuńkę. Na rodzinnym pikniku bawić się będą mieszkańcy osiedli Orzeszkowej-Reymonta, Janowice i Stare Miasto. W czwartek, 2 sierpnia, na zakończenie tegorocznej edycji na rodzinnej zabawie na ''osiedlu niebieskim'' spotkają się mieszkańcy osiedla Zamoyskiego. 

Każdy rodzinny festyn rozpocznie się o godz. 16 i potrwa do godz. 21. Organizatorami wydarzeń jest Zamojski Dom Kultury i zarządy osiedli. Cykl osiedlowych pikników został objęty honorowym patronatem Andrzeja Wnuka, prezydenta Zamościa. 

Zapraszamy do obszernej fotogalerii z wydarzenia!

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe