Bus do Niemiec poradzi sobie w każdych warunkach. Kup bilet na bezpieczną podróż u zaufanego przewoźnika

  • 10.07.2018, 12:56
  • Artykuł partnera
Bus do Niemiec poradzi sobie w każdych warunkach. Kup bilet na bezpieczną…
Przewozy do Niemiec odbywają się codziennie, z różnych polskich miejscowości. Dobrze zorganizowany przejazd za granicę to trafny wybór dla tych, którzy cenią sobie komfort podróży. Firmy świadczące usługi transportowe dla osób, dbają o swoich podróżujących, oferując im przejazdy z adresu na adres. Co więcej, niemal każdy bus do Niemiec dojeżdża na czas, niezależnie od warunków pogodowych.

Prywatne firmy przewozowe to gwarancja udanej podróży

 

Nawet mała, prywatna firma dysponująca kilkoma pojazdami, jest w stanie podstawić bus do Niemiec o umówionej godzinie i dowieźć pasażerów wprost pod drzwi ich kwatery w innym państwie. Transport międzynarodowy rozwija się w szybkim tempie, a przewoźnicy konkurują ze sobą na różnych obszarach. Im większa i bardziej rozpoznawalna marka, tym więcej pasażerów chętnych na przejazd. Warto jednak zaznaczyć, że bus do Niemiec zamówiony u mniej znanego przewoźnika, również dowiezie nas do celu i to często za mniejsze pieniądze. Nowe firmy szczególnie dbają o swoje dobre imię, zwłaszcza na początku funkcjonowania na rynku. To bowiem najlepszy czas, żeby zyskać klientów, którzy zostaną ich stałymi pasażerami. Zdarza się, że zamawiając bus do Niemiec od popularnego przewoźnika, w przypadku złej pogody otrzymujemy wiadomość o odwołanym kursie. Mniejsze firmy rzadko kiedy pozwalają sobie na takie rozwiązanie. Kursują nawet w śnieżyce, oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

 

Jak wyszukać połączenie do Niemiec z miejsca na miejsce

 

Dawniej było normą, że chcąc zarezerwować bus do Niemiec lub do jakiegokolwiek innego państwa w Europie, udawaliśmy się na dworzec, gdzie pani z okienka udzielała nam potrzebnych informacji. Dziś nie ma takiej potrzeby, a bus do Niemiec można zamówić online. Przydatne w tym są internetowe wyszukiwarki połączeń, jak np. FLOTEA. Serwisy tego typu zbierają oferty kilkudziesięciu tysięcy przewoźników, posiadających licencję na przewozy osób. Użytkownicy za pośrednictwem wyszukiwarki mogą porównywać ze sobą oferty i kupować bilety na przejazdy. Przykładowo, ceny za bus do Niemiec z Warszawy do Berlina zaczynają się od 250 zł. Niektórzy przewoźnicy za dopłatą rzędu ok. 20 zł oferują opcję dowozu z miejsca na miejsce, czyli tzw. od drzwi do drzwi. Polega to na dowiezieniu pasażera dokładnie pod wskazany przez niego adres, bez wjeżdżania na dworzec autobusowy czy zatrzymywania się na stałych przystankach. Korzystając z takiej wyszukiwarki można znaleźć informacje o przewoźnikach i poczytać komentarze innych podróżujących, którzy mieli już okazję testować konkretny bus do Niemiec. FLOTEA jest dostępna też w wersji na telefon. Ściągając taką darmową aplikację, zawsze można mieć pod ręką wygodną wyszukiwarkę przewozów międzynarodowych.

Artykuł partnera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe