Badania wzroku w Kryłowie i Mirczu

  • 07.07.2018, 14:03
  • ak
Badania wzroku w Kryłowie i Mirczu Fot. pixabay.com
Mieszkańcy Kryłowa i Mircza będą mieli w najbliższym czasie okazję do przeprowadzenia badań wzroku, a także sprawdzenia poziomu ciśnienia śródgałkowego.

W Kryłowie specjaliści przyjmować będą już w najbliższy poniedziałek (9 lipca), w ośrodku zdrowia na ul. Hrubieszowskiej, w godz. 14-16. Warto wcześniej umówić się na wizytę, telefonując pod numer (84) 651 98 06. 

Z kolei w Mirczu akcja przeprowadzona zostanie dzień później, w tych samych godzinach i także w ośrodku zdrowia. W sprawie rejestracji telefonować należy na numer (84) 651 91 06.

W obu przypadkach koszt podstawowego badania wzroku to zaledwie 5 złotych, za sprawdzenia ciśnienia śródgałkowego zapłacić trzeba będzie 10 zł. Badania są przeznaczone dla osób powyżej 16 roku życia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe