Hrubieszów: Jelonki rozstrzygnięte

  • 15.06.2018, 06:00 (aktualizacja 15.06.2018 06:08)
  • par
Hrubieszów: Jelonki rozstrzygnięte Fot. pixabay.com
Szesnaście drużyn najmłodszych piłkarzy i piłkarek walczyło o puchary podczas VIII Turnieju Piłki Nożnej "Jelonki Piłkarskie" w Hrubieszowie. Rozgrywki wygrali piłkarze i piłkarki z "Trójki" w Hrubieszowie.

7 czerwca na boiskach sportowych Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie rozegrano VIII Turniej Piłki Nożnej (rocznik 2006 i młodsi). Turniej po nazwą "Jelonki Piłkarskie" zorganizowało Stowarzyszenie Edukacyjne "Razem" w Hrubieszowie wspólnie z burmistrzem Hrubieszowa. W turnieju rywalizowało 16 drużyn (w tym 5 dziewczęcych) ze Szkół Podstawowych w Hrubieszowie, a także z podstawówek w Moniatyczach, Kryłowie, Mirczu, Wiszniowie, Miączynie i Grabowcu. Nieledwi. Sędziowali: Tomasz MagdziakJacek GiergielAndrzej Podlewski i Edyta Kucharska. Mecze rozegrano w systemie: każdy z każdym, po 7 minut jedna połowa.

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe