Hrubieszów: Funkcjonariusze ZK na podium. Bo celnie strzelają (ZDJĘCIA)

  • 23.05.2018, 08:00 (aktualizacja 24.05.2018, 07:56)
  • ak
Hrubieszów: Funkcjonariusze ZK na podium. Bo celnie strzelają (ZDJĘCIA) Fot. ZK Hrubieszów
Najlepsi byli zamościanie, a wysokie, drugie miejsce podczas V Okręgowych Mistrzostw Strzeleckich o Puchar Dyrektora Okręgowego SW w Lublinie zajęła reprezentacja Zakładu Karnego w Hrubieszowie. Zawody odbyły się w miejscowości Hrudzie (pow. bialski).

Hrubieszowską jednostkę na tych strzeleckich mistrzostwach reprezentowali: por. Grzegorz Jaworski, st. kpr. Kamil Hrynek, st. kpr. Piotr Kasprzyk, oraz kpr. Małgorzata Kulczyńska.

Funkcjonariusze z Hrubieszowa zajęli drużynowo drugie miejsce, tylko nieznacznie ustępując zawodnikom z ZK w Zamościu. Indywidualnie reprezentantka hrubieszowskiej jednostki zajęła w klasyfikacji kobiet pierwsze miejsce. Sukces jest tym większy, że dla kapral Małgorzaty Kulczyńskiej był to debiut w zawodach strzeleckich.

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hrubieszowiak
Hrubieszowiak 28.05.2018, 21:19
towarzystwo wzajemnej adoracji z Hrubieszowskiego ZK

Pozostałe