Krynice: Ruszyły zapisy na Gminne Święto Sportu

  • 19.05.2018, 23:11
  • ias24.eu
Krynice: Ruszyły zapisy na Gminne Święto Sportu pexels.com
Sześć konkurencji drużynowych i cztery indywidualne zostaną rozegrane podczas tegorocznego Gminnego Święta Sportu w Krynicach. Zawody odbędą się w pierwszą niedzielę czerwca (3 czerwca), a zapisy chętnych już się rozpoczęły.

Gminny Ośrodek Kultury zachęca do nadsyłania zgłoszeń zawodniczek i zawodników, którzy chcą się zmierzyć w turniejach piłki nożnej, siatkówki i przeciągania liny dla dziewcząt, chłopców, kobiet i mężczyzn. Mecze piłkarskie będą rozgrywane między drużynami 5-osobowymi, a w siatkówkę zagrają zespoły złożone z co najmniej 3 zawodników. Wśród konkurencji indywidualnych będą biegi w workach i biegi przełajowe, skok w dal z miejsca i rzut lotką do tarczy. 

Każdy z uczestników może wystartować w więcej niż jednej konkurencji, ale tylko w jednej kategorii wiekowej.

Zgłoszenia są przyjmowane do 25 maja, a szczegółowe informacje można uzyskać osobiście w GOK w Krynicach albo telefonicznie pod numerami: 84 663 01 07 i 785 927 714. Więcej szczegółów na profilu Fb Gminnego Ośrodka Kultury w Krynicach.

ias24.eu

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe