Hrubieszów: Jolanta Janiec, druga bibliotekarka w Polsce

  • 15.05.2018, 09:18
  • par
Hrubieszów: Jolanta Janiec, druga bibliotekarka w Polsce
Jolanta Janiec z Miejskiej Biblioteki w Hrubieszowie zajęła drugie 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie o Tytuł Bibliotekarza Roku 2017.

W głosowaniu internautów Jolanta Janiec uzyskała czwartą lokatę, ale o końcowym wyniku konkursu zdecydowały jeszcze głosy zarządów okręgów Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich lub ustanowionych przez nich kapituł konkursu. Po zliczeniu tych głosów okazało się, że Jolanta Janiec zajęła drugie miejsce w ogólnopolskim finale konkursu o Tytuł Bibliotekarza Roku 2017. W marcu tego roku hrubieszowiance przyznano tytuł Bibliotekarka Roku 2017 na Lubelszczyźnie, co zagwarantowało jej awans do ogólnopolskiego finału.

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe