Biłgoraj: Sukces aktorów z SP nr 5

  • 09.05.2018, 10:06
  • ak
Biłgoraj: Sukces aktorów z SP nr 5 Fot. pixabay.com
English Drama Club to grupa teatralna ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju. Młodzi aktorzy odnieśli ostatnio sukces w IV Regionalnym Przeglądzie Teatrzyków Obcojęzycznych.

Impreza odbyła się w Zwierzyńcu. Piątoklasiści z Biłgoraja zaprezentowali tam anglojęzyczną sztukę "The Magic Piper" ("Magiczny Flet") i zajęli drugie miejsce. Grupę przygotowały anglistki Emanuela Kuczyńska i Agnieszka Grodzka.

Podczas konkursu uczniowie musieli wykazać się umiejętnościami językowymi, ale także zdolnościami aktorskimi i muzycznymi oraz scenograficznymi.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe