Zamość: Ul. Infułacka zamknięta, bo budują rondo na ul. Wyszyńskiego

  • 09.05.2018, 06:20
  • ak
Zamość: Ul. Infułacka zamknięta, bo budują rondo na ul. Wyszyńskiego Fot. Anna Szewc
Kolejne utrudnienia dla zmotoryzowanych w związku z budową łącznika między ulicą prostą a Namysłowskiego, a także przebudową skrzyżowania na rondo u zbiegu ul. Wyszyńskiego i Prostej.

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Zamościu, które jest wykonawcą tej inwestycji informuje, że we wtorek (8 maja)  zamknięty został wjazd w ulicę Infułacką od Prostej. Nie da się więc od tej strony wjechać również w niewielką ulicę Wesołą. Zmotoryzowani mogą tam się dostać jedynie od strony ul. Zamoyskiego. 

Przy Infułackiej ma jakiś czas potrwać przebudowa kanału ciepłowniczego. Zadanie to jest związane z większą inwestycją: budową łącznika między tą częścią Zamościa, a ul. Namysłowskiego.

Utrudnień w tym rejonie jest więcej. Już od kilku tygodni zamknięta jest jedna z jezdni ulicy Wyszyńskiego (na wysokości Komendy Miejskiej Policji w Zamościu). Od poniedziałku od tej strony nie da się również wjechać w ulicę Prostą.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe