Biłgoraj: Moda na czerwonym dywanie w ZSZiO (ZDJĘCIA)

  • 7.05.2018, 16:00
  • ak
Biłgoraj: Moda na czerwonym dywanie w ZSZiO (ZDJĘCIA) Fot. ZSZiO Biłgoraj
To był wyjątkowy pokaz mody. Na wybiegu prezentowały się modelki i modele w strojach, które powstały z materiałów "z odzysku". W Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju odbył się Ogólnopolski Turniej Szkół Mody Odzież „Odnowa”.

Konkurs został przez Biłgorajską szkołę zorganizowany po raz pierwszy. Rangę wydarzenia podnosili znakomici goście, m.in. Barbara Niekraszewicz, prodziekan Politechniki Łódzkiej, projektantki mody: Agnieszka Leńczuk i Agnieszka Maciocha.

Komisja konkursowa oceniała wrażenia estetyczne, rozwiązania konstrukcyjne  i plastyczne, kolorystykę, wzornictwo, walory graficzne oraz prezentację modelu. Wygrała Anna Kaczmar z Zespołu Szkół Odzieżowo-Włokienniczych im. W.S. Reymonta w Lublinie. Drugą nagrodę otrzymała Joanna Mojak z ZSZiO w Biłgoraju, a trzecią Artur Fil z Zespołu Szkół Gospodarczych im.M. Spytka Ligęzy w Rzeszowie.

Wśród wyróżnionych znalazły się: Marta Voznenko (Biłgoraj), Kaja Borowiec (Lublinie) i Łucja Pituch (Biłgoraj). Wyróżnienie  prodziekan ds. studenckich Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów  Politechniki Łódzkiej otrzymała Wioletta Welc z ZSZiO w Biłgoraju.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe