Biłgoraj: Marzenia do spełnienia

  • 09.05.2018, 06:00
  • lew
Biłgoraj: Marzenia do spełnienia
Podsumowano konkurs grantowy organizowany przez firmę Model Opakowania z Biłgoraja we współpracy z fundacją Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej.

To była 6. edycja konkursu "WyMODELuj Swoje Marzenia". Jego uroczyste podsumowanie odbyło się pod koniec kwietnia w biłgorajskim parku Solidarności.

Członkowie komisji oceniającej wręczyli czeki w kwocie od 500 do 2500 zł Paulinie PaluchMateuszowi OleszczakowiTymoteuszowi BartnikowiOldze RóżańskiejJakubowi NizioMarcie SołoduszeMateuszowi HurkaleJackowi ŚledziowiAdamowi BilowiAdriannie JurczakBartoszowi JastrzębskemuJoannie ZychMaciejowi Komosie Ewie Zwolińskiej.

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe