Zamość: Za Horyzont Wyobraźni w ZDK

start 17.04.2019 17:30

Zamojski Dom Kultury

koniec 17.04.2019 18:30

Lokalizacja: Zamość, Partyzantów 13

Zamojski Dom Kultury zaprasza na spotkanie  Polska Fantastyka  – co warto przeczytać – spotkanie literackie.

Polska fantastyka to temat szeroki i głęboki. Autorów znanych i lubianych jest już wielu a debiutantów jeszcze więcej. Jeśli chcesz odnaleźć się  w tym bogatym panteonie przyjdź na pierwsze spotkanie z serii „Za Horyzontem Wyobraźni –Spotkania Fantastyczne.”

O autorach polskiej Fantastyki i ich książkach opowie bez spoilerów Artur Harasim – Zamojski księgarz, animator kultury, wieloletni Koordynator Zamojskich Spotkań z Fantastyką, emerytowany Prezes Zamojskie Stowarzyszenia Kulturalnego „Czerwony Smok”.

W ramach „zjazdu” porozmawiamy o  ponad 30 polskich autorach literatury fantastycznej – nie zabraknie klasyków oraz lokalnego kolorytu. 

Odbędzie się także KONKURS (uwaga! dość prosty ), w ramach którego będziecie mogli wygrać atrakcyjne nagrody książkowe.

Więc jeśli czytacie, piszecie czy z nudów podpieracie ścianę bloku to przyjdźcie. Dowiedzcie się czegoś więcej o naszych autorach, wejdźcie w dyskusję z prowadzącym, skorzystajcie z owego spotkania bo czasy są coraz mroczniejsze a książki płoną na stosach. Być może to ostatnia taka możliwość  

Wstęp oczywiście darmowy.
Kawka i herbatka na miejscu także.

Lokalizacja Zamojski Dom Kultury – sala Kawiarnia na parterze. 
Kiedy? W środę 17 kwietnia o godzinie 17:30

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.