Tereszpol: Słodki kiermasz dla Kubusia. Kup ciastko, pomóż

start 12.12.2018 godz. 09:00

ZSS Tereszpol-Zaorenda

koniec 12.12.2018 godz. 13:00

Lokalizacja: Tereszpol

Cel jest szczytny. Pieniądze zebrane podczas kiermaszu ciast w Zespole Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Tereszpolu-Zaorendzie będą przekazane rodzicom Kubusia z Biłgoraja.

Mały chłopiec jest poważnie chory, musi być leczony w Niemczech. Kuba urodził się jako wcześniak, w 33. tygodniu ciąży. Lekarze dali mu zaledwie 2 punkty Apgar. Był w bardzo złym stanie, ale dzielnie walczył o każdy oddech, o każdy dzień.

Dzisiaj ma rok. Jego najbliżsi nadal walczą o zdrowie chłopca. Szansą jest wizyta w zagranicznej klinice. To dla rodziny duży wydatek. Potrzeba 30 tys. euro. Stąd pomysł na akcję w Tereszpolu. Kiermasz ciast jest tam planowany na 12 grudnia. Rozpocznie się o godz. 9. Odbędzie się też maraton zumby, który poprowadzi Zosia Banach.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.