Zamość: Pikantni w ZDK tylko dla widzów dorosłych

start 26.01.2019 godz. 16:00

adria-art.pl

koniec 26.01.2019 godz. 18:30

Lokalizacja: Zamość, Partyzantów 13

Świetna obsada, bardzo dobra reżyseria i ciekawa historia oparta na znanym schemacie czworokąta. Taki jest spektakl "Pikantni", który w styczniu zostanie wystawiony w Zamojskim Domu Kultury. Nasi czytelnicy będą mogli obejrzeć go za darmo.

"Pikantni" to komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga. Opowiada historię dwóch znudzonych sobą par małżeńskich. Alex i Doris oraz Bea i Christoph szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru... Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie... Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują?

Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Na scenie zobaczymy popularnych aktorów. Doris zagra Barbara Kurdej-Szatan, a Beę Anna Mucha. W rolę Christopha wcieli się Mikołaj Krawczyk lub Maurycy Popiel, zaś Alexa zagra Michał Ziembicki.

Co ważne, jest to spektakl wyłącznie dla widzów dorosłych!

Bilety są już w sprzedaży. Kosztują 85 i 95 złotych. Można je kupić na stronie adria-art.pl, a także telefonicznie zarezerwować pod nr: 605 555 676.

My dla naszych Czytelników mamy pięć darmowych wejściówek. Jak je zdobyć? Bądźcie z nami na facebooku, wkrótce szczegóły.

Pikantni na scenie ZDK już 26 stycznia w dwóch odsłonach: o godz. 16 i 18.30.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.