Zamość: Zaśpiewajmy dla Niepodległej. Happening I LO

start 09.11.2018 godz. 11:00

I LO Zamość

koniec 09.11.2018 godz. 12:00

Lokalizacja: Zamość, Rynek Solny

Młodzież I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu włącza się w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę i w piątek (9 listopada) organizuje patriotyczny happening.

Wydarzenie odbędzie się pod hasłem "Śpiewaj z Pierwszym dla Niepodległej". Ma się rozpocząć o godz. 11 na Rynku Solnym w Zamościu. W programie m.in. chóralne odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego (punktualnie o godz. 11.11), także koncert w wykonaniu uczniów I LO i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Młodzież ma też ułożyć żywą flagę w barwach narodowych.

– Zabierz ze sobą symbole narodowe: flagi, kokardy, kotyliony – zachęcają organizatorzy.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.