Spacer po Zamościu śladami Marszałka

start 19.10.2018 08:00

Biblioteka Pedagogiczna Zamość

Lokalizacja: Zamość

Józef Piłsudski był w Zamościu. Miejsca, które wówczas odwiedził poznają również uczestnicy gry miejskiej "Spacer po Zamościu śladami Marszałka". Do udziału w niej uczniów szkół średnich z powiatów biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i zamojskiego zapraszają Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu i Muzeum Zamojskie.

Wydarzenie zaplanowano na 19 października, ale zgłoszenia przyjmowane są tylko do 28 września. Zaś nagrody zostaną laureatom wręczone w listopadzie.

Uczestnicy będą mieli do zaliczenia podczas gry 6-7 stacji związanych z historią miasta okresu międzywojennego, ze szczególnym uwzględnieniem czterokrotnego pobytu Józefa Piłsudskiego w Zamościu. Cała wędrówka może zająć nawet do pięciu godzin.

Jury nagrodzi trzy najlepsze zespoły. 

Patronat nad wydarzeniem przygotowanym w ramach obchodów 100-lecia polskiej niepodległości, objęli prezydent Zamościa Andrzej Wnuk, posłowie Sławomir Zawiślak i Jarosław Sachajko, a także Sławomir Sosnowski, marszałek województwa lubelskiego.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kolega
Kolega 16.10.2018, 23:10
Do "domu uciech cielesnych ' też poprowadzą te ślady ?