Zamość: „Andropauza 3 – czyli jak żyć i nie zwariować” w ZDK

start 15.09.2018 godz. 17:00

Zamojski Dom Kultury

koniec 15.09.2018 godz. 18:30

Lokalizacja: Zamość, Partyzantów 13

Zamojski Dom Kultury zaprasza na wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych! Na zabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce!

Sztukę „Andropauza 3 – czyli jak żyć i nie zwariować” napisali Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, na podstawie pomysłu Leszka Kwiatkowskiego. Reżyserią zajęli się autorzy: Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, a zagrają dla Państwa znakomici aktorzy scen teatralnych, filmu i telewizji. Wykonawcy: M. Damięcki, T. Ross, J. Fedorowicz, K. Pakosińska, A. Załęcka, K. Mikiewicz, D. Gnatowski, A. Zaborski, S. Maciejewski i inni.

Spektakl zostanie w ZDK wystawiony 15 września, o godz. 17. Bilety w cenie 85 zł. do nabycia u Organizatora pod nr tel. 504 036 220, w sekretariacie Zamojskiego Domu Kultury oraz na www.kupbilecik.pl.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.