Zamość: Stop przemocy i wykluczeniu. ZDK zaprasza młodzież na warsztaty

start 16.09.2020 17:00

Zamojski Dom Kultury

koniec 16.09.2020 19:00

Lokalizacja: Zamość, os. Planty

Zamojski Dom Kultury serdecznie zaprasza młodzież (14+) na warsztaty zapobiegania przemocy, konfliktom i wykluczeniu. Zaplanowano je na środę, 16 września, w godz. 17-19 w Fortecznym Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej (Luneta - Planty).

W planach są 4 warsztaty dla stałej grupy młodzieży podejmujące tematykę: tego co różni, a co łączy ludzi, przyczyn konfliktów między rówieśnikami oraz pokoleniami i sposobów ich rozwiązywania, kwestię oceniania innych i samooceny, tolerancji i akceptacji, empatii i komunikacji oraz budowania poczucia własnej wartości i asertywności.

Spotkania poprowadzi Magdalena Kosicka-Leszczyńska, Certyfikowany Trener Porozumienia bez Przemocy.
 

Liczba miejsc jest ograniczona, zapisy Zamojski Dom Kultury/ tel. 84 639 20 21, [email protected] (temat wiadomości: przeciw przemocy). Każdy z uczestników zobligowany jest do wypełnienia oświadczenia www.zdk.zamosc.pl

Uczestnicy niepełnoletni zobligowani są do dostarczenia na warsztat zgody opiekuna prawnego www.zdk.zamosc.pl. Oświadczenie w imieniu osób niepełnoletnich podpisuje opiekun prawny.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.