Biłgoraj: Nasze najlepsze - koncert Lubelskiej Federacji Bardów w BCK

start 16.02.2020 17:00

Biłgorajskie Centrum Kultury

koniec 16.02.2020 18:00

Lokalizacja: Biłgoraj, Kościuszki

16 lutego w Biłgorajskim Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowy koncert Lubelskiej Federacji Bardów, która wystąpi z programem „Nasze najlepsze”. Podczas koncertu usłyszymy wiele pięknych utworów, w tym te gorąco „bisowane” przez publiczność, własnego autorstwa grupy oraz z niewielką domieszką klasyki Leonarda Cohena, Boba Dylana czy Edwarda Stachury. Start koncertu o godz. 17.00, bilet 30 zł, rez. www.bck.lbl.pl

Absolutnie topowa formacja w domenie piosenki literackiej, turystycznej, artystycznej, kabaretowej. Najbardziej energetyczny teatr piosenki. Grupa, która przełamała stereotyp niszowości, występując przed wielotysięczną widownią Bieszczadzkich Aniołów w Cisnej, czy Stachuriady w Grochowicach. Ostatnio największa gwiazda takich festiwali jak YAPA w Łodzi, Bazuna, Kropka w Głuchołazach, Danielka w Ujsołach. Od 20 lat na scenie.

Rodowód bierze z Piwnicy pod Baranami. Stawia na wielkie głosy. Na tradycyjne, piękne melodie. Na dobrze zgrany chór. Emanuje żywiołowością i ogromną ilością pozytywnej energii, w której to kwestii jest dziś trudna do zastąpienia. Ma na koncie 12 płyt i mnóstwo koncertów w Polsce, w Europie, i w USA.

W roku jubileuszowym prezentuje utwory własnego autorstwa, najczęściej „bisowane” przez publiczność, z niewielką domieszką klasyki Leonarda Cohena, Boba Dylana i Edwarda Stachury. Koncert trwa ok. 90 minut, a ewentualnymi bisami zarządza publiczność.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.