Zamość: Śpiewnik Towarzyski w ZDK

start 09.11.2019 17:00

Zamojski Dom Kultury

koniec 09.11.2019 18:00

Lokalizacja: Zamość, Partyzantów 13

Zamojski Dom Kultury serdecznie zaprasza rozśpiewane rodziny i wszystkich miłośników pieśni patriotycznych do siebie na 9 listopada na "Śpiewnik Towarzyski". Do wspólnego śpiewania zachęcać będą Zespół Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna" oraz członkowie Studium Piosenki Autorskiej . Spotkanie poprowadzi Tomasz Ziąbkowski z ZDK

W tym roku organizatorzy po praz pierwszy dadzą uczestnikom możliwość skorzystania z kawiarenki (kawa, herbata, winko i ciastko - wszystko po 5 złotych). Darmowe wejściówki na "Śpiewnik Towarzyski" już do pobrania w Zamojskim Domu Kultury. Liczba miejsc ograniczona.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.