Zamość: Don Kichot – Teatr Tańca GRAWiTAN

start 22.10.2019 09:30

Zamojski Dom Kultury

koniec 22.10.2019 13:00

Lokalizacja: Zamość, Partyzantów 13

22 października Teatr Tańca GRAWiTAN przedstawi w Zamojskim Domu Kultury spektakl taneczno-akrobatyczny pt. „Don Kichot

Don Kichot to jeden z najpiękniejszych baletów klasycznych, zarówno pod względem kostiumów jak i wspaniałej muzyki Ludwiga Minkusa. Przenosi nas do niezwykle barwnej, radosnej i słonecznej dawnej Hiszpanii co pozwala widzom czerpać ogromne ilości pozytywnej energii.

W naszej adaptacji staraliśmy się w zwięzłej formie zachować najbardziej charakterystyczne aspekty pierwowzoru a w szczególności wariacje solowe: Kitri, Amorek, Królowa Driad, Dulcynea. Natomiast choreografie zespołowe zostały rozbudowane o niespotykane w baletach klasycznych akrobacje. Mamy nadzieję, że dzięki takiemu połączeniu tradycji z nowoczesnością, zachęcimy wiele osób do odkrywania piękna Sztuki Baletowej.

22 października 2019, godz. 9.30, 11.15, Zamojski Dom Kultury

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasie biletowej Zamojskiego Domu Kultury
Bilety grupowe/szkolne 20 zł (opiekun bezpłatnie na każde 10 osób)

Organizator: Wojciech Boryca, tel. 508 099 846, e-mail: [email protected]

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
JOHNSON
JOHNSON 30.10.2019, 20:24
Czy potrzebujesz *** na lepsze życie lub pomoc finansową, ***? Oferujemy wszelkiego rodzaju kredyty, jeśli jesteś zainteresowany wiadomość nam więcej szczegółów (Via email: [email protected])