Zamość: palcem po mapie, czyli z ZDK do Ameryki Środkowej

start 11.10.2019 17:00

Zamojski Dom Kultury

koniec 11.10.2019 18:00

Lokalizacja: Zamość

Jesień za oknem, a w Zamojskim Domu Kultury gorące latynoskie klimaty…

11 października o godz. 17:00 Zamojski Dom Kultury zaprasza na kolejne niezwykłe spotkanie podróżnicze z cyklu „Palcem po mapie”. Tym razem Ania Hnidiuk opowie nam o swojej podróży po Ameryce Środkowej. Podczas ostatniej wizyty w ZDK-u Ania dopiero przymierzała się do tej przygody, a teraz nie tylko biegle mówi po hiszpańsku, ma mieszkanko w Antigua, ale też założyła firmę SempreArte, która dostarcza na rynek europejski unikatowe rękodzieło z Ameryki Środkowej.

Jak spełnić marzenia? Jak żyje się w Ameryce Środkowej? Jakie następne kontynenty po Azji i Ameryce Środkowej znajdują się na ekploracyjnej mapie Ani?

Tego dowiecie się Państwo podczas spotkania „Palcem po mapie. Ameryka Środkowa”. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Projekt dofinansowany ze środków UM Zamość.

Podziel się:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
polakrobak
polakrobak 08.10.2019, 09:38
Z zamojskimi pensjami to tylko palcem po mapie.