Malibu gwiazdą hrubieszowskich powiatowych dożynek w Werbkowicach

start 15.09.2019 11:30

Starostwo powiatowe w Hrubieszowie

koniec 15.09.2019 22:00

Lokalizacja: Werbkowice

Wiele samorządów ma już tegoroczne dożynki za sobą, a te dla powiatu hrubieszowskiego dopiero się odbędą. Święto plonów zaplanowano na niedzielę 15 września w Werbkowicach. Patronat nad imprezą sprawuje m.in. redakcja Kroniki Tygodnia.

Wydarzenie rozpocznie się zbiórką uczestników korowodu dożynkowego, który ruszy o godz. 11.30 spod Gminnego Ośrodka Kultury w Werbkowicach. W samo południe na placu przy Zespole Pałacowym odprawiona zostanie msza w intencji rolników. W części oficjalnej nie zabraknie okolicznościowych przemówień, a także wręczenia odznaczeń zasłużonym gospodarzom.

Zaplanowano również wiele atrakcji, m.in. pokazy powożenia zaprzęgami konnymi, wręczenie nagród w dożynkowych konkursach, liczne gry i zabawy dla dzieci, a także wiele koncertów. Gwiazdą wieczoru ma być grająca muzykę taneczną formacja Malibu.

Patronem honorowym powiatowo-gminnego święta plonów w Werbkowicach jest wojewoda lubelski, a jednym z medialnych redakcja Kroniki Tygodnia.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.