Zamość: Palcem po mapie – lodowa Antarktyka. Spotkanie w ZDK

start 11.09.2019 17:00

Zamojski Dom Kultury

koniec 11.09.2019 18:00

Lokalizacja: Zamość, Partyzantów 13

Zamojski Dom Kultury zaprasza na kolejne spotkanie z serii "Palcem po mapie". Tym razem będzie się można wybrać na Antarktykę. Gdzie i kiedy? 11 września 2019, godz. 17 w ZDK.

Gościem specjalnym będzie Wojciech Nawrocki – fotograf, przyrodnik, podróżnik i płetwonurek. Członek Związku Polskich Fotografów Przyrody. Zajmuje się fotografią przyrodniczą i podwodną, uwieczniając na niej świat dzikich zwierząt, krajobrazy oraz formy abstrakcyjne. Specjalizuje się w niewygodnej i wymagającej fotografii przyrodniczej, realizowanej w trudnych warunkach środowiskowych –na bagnach, mokradłach, torfowiskach, rozlewiskach oraz pod wodą – w morzach i oceanach, jeziorach i rzekach.

Prezentowane na wystawie fotografie podwodnego życia i lodowe krajobrazy są efektem ponad miesięcznej wyprawy do Antarktyki.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.