Biłgoraj: Kolorowa impreza nad zalewem. Holi Festival już wkrótce

start 29.06.2019 15:00

-

koniec 29.06.2019 21:00

Lokalizacja: Biłgoraj, zalew Bojary

W nadchodzącą sobotę (29 czerwca) nad zalewem Bojary w Biłgoraju zorganizowany zostanie po raz kolejny Holi Festival. Impreza ma się zacząć o godz. 15 i potrwać aż do 21. 

Holi Święto Kolorów to wydarzenie, podczas którego jego uczestnicy obrzucają się kolorowymi proszkami. Odbywa się to wszystko przy muzyce. W Biłgoraju na uczestników czekać będą oryginalne kolorowe proszki w 9 kolorach, będzie też kolorowa wata cukrowa i wielobarwne granity.

Wstęp jest wolny.

Podziel się:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec Bilgoraja
Mieszkaniec Bilgoraja 27.06.2019, 20:47
Z uwagi na dzisiejsze zdarzenia nad zalewem w Biłgoraju uwazam ze "świeto kolorów" powinno byc przeniesione i odbyć sie przy BCK jak dotychczas. Taka impreza zbiorowa przy zbiorniku wodnym to nie jest dobry pomysł.....