Lubycza Królewska uczciła rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja [ZDJĘCIA]
Mieszkańcy gminy Lubycza Królewska uczcili rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, biorąc udział we mszy świętej w intencji Ojczyzny. Po mszy przemaszerowano pod pomnik poświęcony pamięci bohaterom poległym w walce o wolność kraju i złożono tam wieńce.
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze