Adrian miał zaledwie 3 lata, kiedy okazało się, że jest poważnie chory. Jego najbliżsi podjęli walkę z nowotworem. Wydawało się, że ją wygrali, ale po 10 latach, choroba znowu dała o sobie znać. I 13-letni uczeń z Łabuń musi wrócić do szpitala, by podjąć karkołomną walkę z podstępnym nowotworem.
Nastolatek dzieli się swoją historią, bo wie, że dla innych pacjentów, jedną szansą na wyleczenie jest przeszczepienie krwiotwórczych komórek macierzystych od dawcy niespokrewnionego. On sam natomiast nie jest zakwalifikowany do przeszczepienia. Ale wraz z rodziną, przyjaciółmi i wszystkimi, którzy trzymają za niego kciuki, apeluje do społeczności Zamościa i Łabuń o rejestrację do bazy Fundacji DKMS.
Akcje odbędą się:
16 i 17 grudnia w godz. 9-21 w Galerii Twierdza, ul.Przemysłowa 10
16 i 17 grudnia w godz. 10-18 na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Zamojskim Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej, Rynek Wielki 13
17 grudnia w godz. 9-21 w markecie Carrefour Zamość, ul. ul.Lwowska 56
17 grudnia w godz. 10-18 w Domu Kultury w Łabuniach, ul.Parkowa 9
CZYTAJ TAKŻE: HAPPENING DLA ADRIANA. AKCJA MŁODZIEŻY Z I LO W ZAMOŚCIU


![Uroczysta gala z okazji 30. rocznicy utworzenia Związku Gmin Lubelszczyzny [GALERIA ZDJĘĆ] Uroczysta gala z okazji 30. rocznicy utworzenia Związku Gmin Lubelszczyzny [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/17/sm-4x3-uroczysta-gala-z-okazji-30-rocznicy-utworzenia-zwiazku-gmin-lubelszczyzny-galeria-zdjec-1765968180-16.jpg)
![The Voice of Głowacki - IX Przesłuchania w Ciemno za nami [GALERIA ZDJĘĆ] The Voice of Głowacki - IX Przesłuchania w Ciemno za nami [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/17/sm-4x3-the-voice-of-glowacki-ix-przesluchania-w-ciemno-za-nami-galeria-zdjec-1765968608-35.jpg)
![Przedstawiciele Lubelszczyzny w Radzie Rolnictwa przy Prezydencie RP [ZDJĘCIA] Przedstawiciele Lubelszczyzny w Radzie Rolnictwa przy Prezydencie RP [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/17/sm-4x3-przedstawiciele-lubelszczyzny-w-radzie-rolnictwa-przy-prezydencie-rp-zdjecia-1765967904-14.jpg)












![Lubelskie: Śmiertelne potrącenie 84-latki. Kierujący busem nie ustąpił pierwszeństwa [WIDEO] Tragicznie zakończyło się potrącenie pieszej na drodze krajowej numer 17.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-smiertelne-potracenie-84-latki-w-suchodolach-wideo-1765537122.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze