Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 13:17
Reklama

Hydro-Met P.H.U Jan Kuś

Firma Hydro-Met P.H.U Jan Kuś istnieje od 1996 r. Aktualnie zatrudnia 12 osób. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Werbkowicach.
Hydro-Met P.H.U Jan Kuś

Założycielem firmy Hydro-Met jest Jan Kuś. Pomysł na założenie przedsiębiorstwa zrodził się, gdy sklep o podobnym profilu działający w Gminnej Spółdzielni ogłosił upadłość. Firma zajmuje się kompleksową sprzedażą materiałów budowlanych, wykończeniowych, jak również sprzedażą narzędzi. Hydro-Met świadczy również usługi w branży budowlanej, głównie hydrauliczne. Początki działalności nie były łatwe. Przedsiębiorstwo działało najpierw bez własnego lokalu, co wiązało się z kilkukrotną zmianą miejsca prowadzenia sklepu aż do momentu budowy własnego budynku.

 – Firma Hydro-Met działa na rynku od ponad 20 lat. W tym czasie dzięki zaufaniu, którym obdarzają nas nasi klienci, możemy się stale rozwijać, co przekłada się na dostępność asortymentu, który oferujemy oraz szybkość realizacji zamówień. Bardzo nas cieszy, kiedy zadowoleni klienci polecają nas innym osobom lub firmom, a sami chętnie do nas wracają. Staramy się sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom, w miarę naszych możliwości służymy również radą i pomocą – mówi założyciel firmy Jan Kuś. 


Hydro-Met P.H.U. Jan Kuś wielokrotnie pomagał i sponsorował różnego typu wydarzenia lokalne, za co otrzymał liczne podziękowania i nagrody. 
Głównym pomysłem na rozwój przedsiębiorstwa jest ciągłe inwestowanie, dlatego zdecydowana większość wypracowanych zysków będzie przeznaczana na dalszy rozwój. 

Firma chce się także dostosowywać do potrzeb rynku, obserwować jak zmienia się rynek i jakie są najnowsze trendy. Dbać o kwalifikacje pracowników, poprzez zapewnienie szkoleń oraz innych możliwości podnoszenia posiadanych umiejętności

Celem firmy jest zagwarantowanie jak największej dostępności różnorodnego asortymentu w atrakcyjnych cenach. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Leszek Stanisławczuk 12.02.2019 18:04
Firma i personel godny polecenia.

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)
Reklama
Reklama