Gm. Biłgoraj: Wypadek w Dereźni Zagrody. Ford zderzył się z audi. Młoda kobieta ranna

  • 14.11.2017, 14:10 (aktualizacja 14.11.2017 13:16)
  • ak
Gm. Biłgoraj: Wypadek w Dereźni Zagrody. Ford zderzył się z audi. Młoda kobieta ranna KPP Biłgoraj
26-letnia mieszkanka Frampola z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala po wypadku, który w poniedziałek (13 listopada) wydarzył się w Dereźni Zagrody (gm. Biłgoraj).

Do wypadku doszło ok. godz. 17.30. Z ustaleń policji wynika, że zawiniła kierująca fordem 19-latka z Frampola. Młoda kobieta wymijała inny pojazd tak niefortunnie, że doprowadziła do zderzenia z jadącym z przeciwka audi, którym kierowała 43-latka z gm. Biłgoraj.

– W wyniku zderzenia pojazdów z obrażeniami ciała do szpitala przewiezione zostały kierująca fordem i jej pasażerka, 26-latka z Frampola. 26-latka z poważnymi obrażeniami nadal przebywa w szpitalu – informuje Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

świadek
świadek 18.11.2017, 20:33
Kto pisał ten artykuł??? Fakty są zupełnie inne. To nie kierowca Forda jest winien. Samochód Audi miał tak wielką prędkość że zatrzymał się 200 m za wypadkiem, miał wrzucony V bieg (w terenie zabudowanym) jechał środkiem jezdni, uciekając na swój pas ruchu, bo Audi jechało środkiem jezdni, uderzylo z taką siłą w Forda, że go wyrzuciło nie do rowu na pasie ruchu Forda, ale wrzuciło go do rowu po stronie Audi. Drogówka biłgorajska nie potrafi opisać szczegółów wypadku.

Pozostałe